Forum opiekunek w Niemczech

Opiekunki w Niemczech też mają swoje fora, gdzie mogą polemizować, pisać, wymieniać swoje spostrzeżenia. Jest kilka tego typu stron. Warto wspomnieć dla przykładu o forum opiekunki24.pl. W miarę zadbane, widać, że pojawiają się nowe wpisy, zawsze można się zarejestrować lub nawet poczytać co dziewczyny piszą o swojej pracy w Niemczech. Inną stroną też kiedyś bardzo popularną jest opiekunki-forum.pl. Z tego co widzę ostatnio gorzej się na tym forum dzieje. Pojawił się spam, którego kiedyś tam nie było.
Ostatnio zresztą fora nie cieszą się takim powodzeniem jak kilka lat temu. Wszystko ma swój kres, co nie znaczy, że w przyszłości ludzie nie powrócą. Obecnie królują portale społecznościowe, na których jest kilka grup, do których należą opiekunki w Niemczech. Cóż portale górą, ale nigdy nie wiadomo jak długo. Zmiany bez wątpienia nastąpią, to jest nieuniknione. Ja zapraszam do komentowania moich wpisów, może macie inne zdanie, a może się ze mną zgadzacie? Znacie inne forum opiekunek w Niemczech o którym warto wspomnieć, wspomnijcie o nim w komentarzach.

4 odpowiedzi do “Forum opiekunek w Niemczech”

  1. Wszystkie opiekunki zapraszamy do rejestracji w serwisie, gdzie pragniemy zrzeszać osoby poszukujące pracy jako opiekunowie, jak również zapewnić potrzebującym łatwiejszy dostęp do opiekunów w jego okolicy. Pomaganie innym to przecież cel najwyższy.

  2. Nie pamiętam na jakim forum szukałam pracy, aczkolwiek trafiłam na agencję Medipe z którą niedługo rozpoczynam współpracę. Świetnie się reklamują w internecie i widziałam mnóstwo fajnych opinii na ich temat.

  3. Ja również współpracuję z Medipe i jestem zadowolona z warunków współpracy. Mają przejrzysty regulamin więc szybko można się wszystkiego dowiedziec 🙂 Z zarobków też jestem zadowolona.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *