Jak można dodatkowo zarobić w opiece

Jak się chce to zawsze można dodatkowo w Niemczech zarobić. Ja się właśnie zastanawiam jak to zrobić w opiece? Czasu mam sporo, jednym z pomysłów jest pisanie tego bloga. Jeszcze na nim nie zarabiam, nawet trzeba to i tamto zapłacić, domena kosztuje, serwer też, ale może za jakiś czas zamiast dokładać do interesu zacznę zarabiać? Na tą chwilę piszę czasami artykuł. Może znajdą się i też potencjalni reklamodawcy. Branża opieki w Niemczech jest dość lukratywna i firmy wydaje mi się, że zarabiają spore pieniądze. Może uda mi się z tego choć złotówkę wyciągnąć i uszczknąć?
Puki co można zarabiać też na poleceniach opiekunek, niektóre firmy płacą całkiem spore pieniądze, jest też program partnerski dla posiadaczy stron, który oferuje jedna z firm. Można też szukać rodzin w Niemczech i je polecać firmom, to też sposób na zarobek. Kto dobrze pisze może też pisać teksty, (specjalista w tym temacie nazywa się copywriter).
Jak widzicie jak opiekun chce, to zawsze może zarobić, warto się czasami zabrać do roboty! Czas ucieka, a ja dzisiaj tak mało zrobiłem…

Dodaj komentarz